fbpx

Par mums

“6. Septembris” ir unikāls kāzu un vakartērpu modes veikals, kas ir izveidots ar mērķi pulcētu vienuviet visas labākās un būtiskākās tendences, kas šobrīd pastāv kāzu modes pasaulē.

Atverot durvis 2016. gadā, kāzu salons “6. Septembris” jau pārliecinoši ieņem vadošo vietu Baltijas kāzu industrijas profesionāļu vidū.

Mūsu mērķis ir sekot līdzi aktualitātēm, attīstīt kāzu un vakartērpu modes jomu Latvijā un kļūt par kāzu modes centru, kur sabrauc laimīgas un stilīgas līgavas no visas Eiropas.

Kāzu salona dibinātāja Aija Nagle vēlas, lai kāzu salona “6. Septembris” līgavas būtu visskaistākās un laimīgākās, jo kāzu salona komandai katras kāzu kleitas izvēle ir neticami svarīgs un aizraujošs process.

Kāzu salona “6. Septembris” profesionālie konsultanti  ar mīlestību palīdzēs Jums izvēlēties kāzu un vakara kleitu, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un tēla individuālās iezīmes, kā arī palīdzēs izveidot stilīgu un unikālu tēlu.

Ekskluzīva kāzu un vakartērpu izvēle un plašs izsmalcinātu aksesuāru klāsts, lielisks serviss un atsaucīgs personāls pārvērtīs Jūsu apģērba izvēli par svētkiem.

MŪSU ZĪMOLI

KATYA KATYA LONDON

Katram KATYA KATYA LONDON tērpam ir savs īpašais stāsts, ko papildina greznas franču mežģīnes un itāļu zīds, izsmalcināti dekoratīvie elementi, burvīgas detaļas un talantīgās dizaineres Katjas Šehurinas pūles. KATYA KATYA LONDON kleitas ir radītas visdrosmīgākajām un oriģinālākajām līgavām, tās iemieso sievišķību, romantiku un stila brīvību. Katra kleita izceļas ar izsmalcinātu un neatkārtojamu stilu, kam piemīt ārkārtēja elegance, kas var izpildīt ikvienas līgavas sapni. KATYA KATYA LONDON kleitas palīdzēs izcelt Jūsu personību un izskatīties neatvairāmi Jūsu svarīgākajā dzīves dienā.

MODECA

Holandiešu zīmols MODECA ir pazīstams visā pasaulē, pateicoties tā nevainojamai kvalitātei, bagātīgajai izšūšanas tehnikai un ideālai piemērotībai. MODECA kāzu kleitas tiek izgatavotas izmantojot franču mežģīnes, smalku šifonu, gaisīgu tillu un unikālus, ar rokām izšūtus, Swarovski kristālus.

Papildus klasiskajām ziloņkaula krāsas kleitām kolekcijās ir kleitas, kas izgatavotas no maigiem ziliem, rozā un pat ceriņkrāsas toņiem. Šādi drosmīgi krāsu risinājumi to skaistumā nav sliktāki par tradicionāli klasiskajām kleitām un spēj neaizmirstami uzsvērt Jūsu individualitāti.

MODECA kleitas var patiesi dēvēt par īstu mākslas darbu!

Kā Jūs par mums uzzinājāt? (LV)