Grandiozas svinības par godu kāzu salona „6. Septembris” pirmajai gadadienai

Trešdien, 6. septembrī, tika svinēta ekskluzīvo kāzu kleitu salona „6. Septembris” pirmā gadadiena. Par godu svētkiem salonu apmeklēja arī slavenā Latvijas dizainere Katja Šehurina, kura konsultēja līgavas par kāzu tērpa izvēli. 

Desmitiem Rīgas līgavu ieradās uz kāzu salona dzimšanas dienas svinībām, kuru laikā daiļā dzimuma pārstāvēm bija unikāla iespēja pasūtīt greznas kāzu kleitas no jaunās 2018. gada kolekcijas un saņemt dizaineres Katjas Šehurinas, kuras kolekcijas oficiāli pārstāv salons „6. Septembris”, konsultāciju par kleitas izvēli, kā arī iegādāties Latvijas dizaineru radītus kāzu aksesuārus, bez maksas uzklāt kāzām atbilstošu izmēģinājuma grimu pie profesionālās vizāžistes Vestas Brīvkalnes un saņemt izdevīgus piedāvājumus attiecībā uz kāzu svinību organizēšanu no salona partneriem.

Kāzu salons „6. Septembris” piedāvā plašu ekskluzīvu dizaineru darinātu kleitu izvēli no greznām un karaliskām sniegbaltām kleitām līdz izteikti moderniem dažādu piegriezumu tērpiem dažādās krāsās, kurus piedāvā divi pasaules līmenī atzīti zīmoli – Latvijas Katya Katya Shehurina un Nīderlandes Modeca Dutch Design.

Lai gan salons darbojas nemaz ne tik sen, jau ļoti daudz līgavu ir teikušas jāvārdu Katya Katya Shehurina un Modeca Dutch Design ekskluzīvajās kleitās. Kāzu salons „6. Septembris” ir ļoti populārs ne tikai Latvijā dzīvojošo sieviešu vidū. To ir iecienījuši arī viesi no ārzemēm, kuri speciāli dodas uz Rīgu, lai iegādātos tērpus kāzu svinībām.

Kāzu salons „6. Septembris” kardināli atšķiras no saviem konkurentiem ar mūsdienīgu attieksmi ne tikai pret kāzu kleitu kolekciju un ar rokām darinātu unikālu aksesuāru izvēli, bet arī ar augsta līmeņa apkalpošanu un individuālu pieeju katrai klientei.

Līgavām, kurām neizdevās pielaikot un pasūtīt kleitu salona dzimšanas dienā, ir unikāla iespēja tikai līdz 12. septembrim pierakstīties kāzu tērpa laikošanai un iegādāties to par īpašu akcijas cenu salonā „6. Septembris” (Mucenieku iela 7). Salona pārstāvji iesaka savlaicīgi pierakstīties, lai pielaikotu kleitas.

Fotogrāfs: Agnese Taurina (www.photo4art.lv)