6. Septembris bridal boutique at LĪGAVĀM modes skatē

12. novembrī jaunatvērtajā 5-zvaigžņu viesnīcā Grand hotel Kempinski Riga, piedaloties sabiedrībā zināmām dāmām, norisinājās jau 3. LĪGAVĀM kāzu modes šovs, kurš ir vienīgais šāda veida pasākums Latvijā.

Grandiozā LĪGAVĀM modes šova apmeklētājiem bija iespēja aplūkot Latvijas un ārvalstu TOP kāzu salonu un dizaineru kāzu kleitas un vakarkleitas. Baudot māksliniecisku programmu, piedaloties dziedātājam no Lielbritānijas, tika prezentēti vairāk nekā 100 kāzu tērpi.

Jau par tradīciju ir kļuvusi sabiedrībā atpazīstamām personu dalība kāzu modes šovā, prezentējot katru modes dizaineri.

Šajā modes šovā piedalījās Madara Palameika, Dagmāra Legante, Diāna Kubasova, Signe Valtere, Ieva Adamss, Janny May, Ieva Florence, Katrīna Puriņa, Alise Kolosova, Lelde Dreimane, Natālija Tumševica, Anta Aizupe, Viktorija Jansone, Māra Sleja, Ērika Rudika, Renārs Zeltiņš, Aivis Ceriņš, Mārtiņš Počs, Mārtiņš Rozenbergs, Mārtiņš Linē.

Loterijas rezultātā, Katya Katya kāzu kleitu 1500 eur vertībā, šoreiz laimēja Vinita Vilcāne, sirsnīgi sveicam un lai skaists kāzu gatavošanās posms!

Kopumā pasākuma organizators TOP kāzu medijs LĪGAVĀM bija parūpējies par plašu programmu visas dienas garumā, kuras laikā notika gan izsmalcināta kāzu izstāde un tirgotava, gan dažādas nozares profesionāļu lekcijas, kā arī kāzu kleitu un vakarkleitu izstāde un tirgotava. Tāpat tika prezentēts arī jaunais LĪGAVĀM grāmatžurnāla 3-šais numurs – pilns iedvesmas un ideju.


Ligavam.lv // bridal show // Hotel Kempinski from www.balticwedding.lv on Vimeo.