Blog

Kāzas ceriņu zīmē! Kā precējās šovbiznesa smukuļi Lelde un Aivis

26.05.2018

25. maijā Dobeles Ceriņu dārzā savus jāvārdus teica viens no skaistākajiem pāriem Latvijā – Aivis Ceriņš un Lelde Lietaviete, kas pēc kāzām pārgājusi vīra uzvārdā.

Leldes un Aivja kāzas bija ilgi gaidītas un plānotas, tieši tādēļ tās apbūra ne vien ar pāra savstarpējo mīlestību, bet arī dažādām detaļām un īpašiem cilvēkiem. Lelde visus ar savu skaistumu pārsteidza tērpusies dizaineres Katjas Šehurinas (KATYA KATYA) darinātā kleitā no kāzu salona 6. Septembris.

Līgavu īpašajā dienā saposa pašas mamma, kas ir profesionāla grima māksliniece, savukārt kāzu ceremoniju vadīja Inin Nini, piešķirot tai īpaši šamanisku auru. Bet par jautru sadziedāšanos bija parūpējies Latvijā zināmais kordiriģents Arvīds Platpers.

Pēc kāzu ceremonijas, svinības visas nakts garumā turpinājās Mazmežotnes muižā, kur par mūziku un atraktivitāti bija parūpējušies viena no Latvijā pieprasītākajām grupām kāzās – Dziļi violets, pirmā valša dziesma tika uzticēta dziedātājai Ievai Kerevicai, bet mičošanu jeb nakts iesvēti īstenoja Inin Nini, piedaloties arī perkusionistam Nilam Īlem un Maijai Sējānei Īlei. Savukārt, pēckāzu dienā neizpalika muzikāli priekšnesumi no Jāņa Jarāna un Ata Zviedra.

 

Photos by Lūcija Rošāne