Blog

Izsmalcināts pasākums mūsdienīgai līgavai!

01.02.2020

Ikgadējā Bridal Brunch laikā tika izklāstītas 2020. gada kāzu organizēšanas aktualitātes

 

Pagājušajā svētdienā, 9. februārī, pašā Vecrīgas centrā, restorānā St. Petrus, notika pasākums Bridal Brunch, kura laikā vadošie kāzu industrijas speciālisti pastāstīja par kāzu svinību organizēšanas tendencēm uz gaidāmo 2020. gada sezonu – par svinību norises vietas izvēli un svētku formātu, dekorāciju, kāzu fotogrāfiju, ielūgumu, gredzenu un kāzu tērpu izvēli.

Šādu pasākumu branča formātā līgavām rīko Wedding & Event Planning by Aija Nagle jau otro gadu pēc kārtas, vienā vietā uzaicinot Latvijas kāzu industrijas vadošos speciālistus, kuri stāsta par jaunākajām tendencēm dažādās kāzu svinību organizēšanas jomās uz gaidāmo sezonu un dalās rekomendācijās ar nākotnes jaunlaulātajiem un visiem interesentiem.

Pēc pasākuma organizatores un kāzu salona "6. Septembris" īpašnieces Aijas Nagles teiktā, daudzas līgavas šodien arvien vairāk izvēlas organizēt kāzas patstāvīgi. “Es ceru, ka šis pasākums kļūs par ikgadēju tradīciju un labu palīgu jaunlaulātajiem kāzu gatavošanās sākumā. Mums ir ļoti patīkami, ka atsauksmes par iepriekšējiem pasākumiem bija ļoti pozitīvas. Jāatzīmē, ka Bridal Brunch ir ļoti izsmalcināts pasākums ar kamerisku noskaņu, un nekas līdzīgs Rīgā vēl līdz šim nav noticis.”

 

Kāzu mode

Viena no galvenajām kāzu modes tendencēm 2020. gadā ir spīdumi. “Mirdzošs” efekts var tikt panākts dažādos veidos: ar pērlīšu, akmentiņu, kristālu vai speciālas uzsmidzināšanas palīdzību. Lai saglabātu līdzsvaru, “mirdzošajai” kleitai ir jābūt ar vienkāršu, elegantu siluetu, bet aksesuāriem jābūt minimālistiskiem un ļoti kārtīgiem. Vēl viena aktuāla tendence – bohēmiskā šika stila kleita. Daudzslāņu svārki, volāni, kas papildināti ar bagātīgiem rokas izšuvumiem, mežģīņu un Swarovski kristāliem, piešķirot tēlam dabīgu un vienlaikus elegantu izskatu.

 

Kāzu fotogrāfija

Pašlaik modē nav iestudējuma kāzu fotogrāfijas, bet īstu emociju notverti mirkļi. Fotogrāfijas šodien tiek apstrādātas vairāk siltos toņos, taču fotogrāfi iesaka tomēr dot priekšroku neitrālākiem toņiem, lai fotogrāfiju aktualitāte paliktu arī pēc 10 gadiem. Fotogrāfi arī norāda, ka pašlaik modē ir fotogrāfijas, kas veidotas tuvplānā - gan cilvēkiem, gan priekšmetiem un detaļām.

 

Kāzu svinību dekorācijas

Minimālisms un izsmalcinātība ir kopīga pasaules tendence gan interjera dekorēšanā, gan kāzu svinību noformēšanā. 2020. gads iezīmē balto galdautu atgriešanos, neskatoties uz to, ka pirms dažiem gadiem tie, liekas, pavisam bija attiecināmi uz pagātni. Kāzu dekorācijās ir mazāk aktuāli zaļumi, to nomaina kaltēti ziedi un augi, piemēram, pampu zāle, kviešu vārpas, žāvētas lauku puķes. Par krāsu gammu tendenci tiek norādīta pāreja no aukstajām un pelēkajām nokrāsām uz siltākām.

 

Kāzu poligrāfija

Īstas kāzu svinības joprojām ir neiedomājamas bez izsmalcinātas poligrāfijas - tie ir ielūgumi, pastkartes, kartītes uz galdiem. Modē - nestandarta formas un daudzslāņu materiāli, piemēram, kartītes, kuras tiek novietotas viena uz otras un veido interesantu kompozīciju.

 

Laulības gredzeni

Laulības gredzenu dizainā ir minimālisms un piesātināti dzeltena krāsa. Šodien pāri arvien vairāk izvēlas vienkrāsainus gredzenus, jo lakoniskais stils ir vieglāk kombinējams ar citiem rotājumiem. Tāpēc šeit var teikt, ka mode no dažādu metālu gredzeniem aizplūst pagātnē.

 

Pasākumā uzstājās atzītākie kāzu industrijas speciālisti: Aija Nagle (kāzu tērpu un aksesuāru salons "6. Septembris"), Oksana Solnceva (kāzu poligrāfija), Miks Šēls (Miks Sels Photography), Kristīne Frolova (saderināšanās gredzeni INDIVI), Anna Kalvane (restorāns St. Petrus), Baiba Dreimane (kūrorta viesnīcas Sandals Resorts). Bridal Brunch partneris - Mionetto Prosecco.


 

Pasākumu vieta: St. Petrus restorāns, Skārņu iela 11 (Vecrīga)
Organizators: Wedding & Event Planning by Aija Nagle
Kāzu organizēšana ir kā stāsts – izlolots no sākuma līdz beigām. Stāsts par jūsu īpašo dienu, kuru radām ar lielu uzmanību un mīlestību. Esmu pārliecināta, ka ideāla kāzu diena sastāv no rūpīgi pārdomātām detaļām, kuras jums palīdzēšu apvienot, izmantojot savu pieredzi un daļiņu dvēseles.

Kontaktpersona: Aija Nagle
+371 25121989
aija@septembris.lv
www.septembris.lv
IG link: wedding_planning.an
FB link: AijaNagle.EventPlanning

Pasākumu vadītājs: Oskars Florencs Vīksne
Saksofona spēle: Jānis Danevics
Saksofonists, mūziķis Jānis Danevics mācījies Rīgas Doma kora skolā pop/jazz studiju programmā pie saksofonista Denisa Paškeviča. Vairāk klausies šeit: music.apple.com, spotify, youtube


Kontaktpersona: Janis Danevics

 +371 26300897
janisdanevics@gmail.com
 www.djuvisjdanevics.com
IG link: jdanevics
FB link: DjsUvisJDanevics


DJ: Stocka
Pasākumos klienta vēlmes ir svarīgākais! Man ļoti patīk mans darbs un tas ir arī mans hobijs!

Kontaktpersona: DJ Stocka - Zane Stocka
+371 29585341
zstocka@gmail.com
IG link: djstocka
FB link: djstocka

Uzaicinātie kāzu jomas speciālisti:

 • Anna Kalvane | Kāzu svinību vieta St. Petrus restorānā vai ekskluzīvājā jumta terasē | Eleganta vecmeitu ballīte viesnīcā Red Stone hotel boutique.

  St. Petrus Restaurant ir mūsdienu Latvijas virtuves restorāns ar nordiskās garšas akcentu. Restorānā ir divas atmosfēras pilnīgi atšķirīgai gastronomiskai pieredzei: pirmajā stāvā ir rosīga gastrobāra atmosfēra ar atvērto virtuvi, kur viesi var vērot kā top viņu ēdieni, taču otrais restorāna stāvs atspoguļo klasiskā restorāna gaisotni, piedāvājot izsmalcinātu un romantisko atmosfēru ar gleznainu skatu uz Sv. Pētera baznīcu un Vecrīgas ieliņām. Restorāna otrajā stāvā atrodas arī mājīga privāta zāle, kura ir ideāli piemērota īpašiem pasākumiem.

  Kontaktpersona: Anna Kalvan
  +371 25727357
  info@stpetrus-restaurant.com
  www.stpetrus-restaurant.com
  IG link: stpetrusrestaurant
  FB link: stpetrusrestaurant


 • Miks Šēls | Kāzu fotogrāfijas - Fotogrāfs, kas uzskata, ka fotogrāfa svarīgākais uzdevums ir iemūžināt sajūtas. 

  Maņa – spēja saprast, atpazīt, novērtēt vai reaģēt, tā ir jebkura no piecām mūsu uztveres spējām – REDZĒT, DZIRDĒT, SAOST, SAGARŠOT un SAJUST. Man ir dota iespēja izpausties fotogrāfijā ar visām piecām maņām un par to esmu no sirds pateicīgs katru dienu – pirmdienā, ceturtdienā… jebkurā dzīves mirklī.”

  Kontaktpersona: Miks Šēls
  + 371 26325566
  info@mikssels.com
  www.mikssels.com
  IG link: mikssels
  FB link: miksselsphotography

   

 • Oksana Solnceva | Īpašā poligrāfija

  Kāzu ielūgums – tā ir pirmā nots, kas tiek atskaņota jūsu svinību simfonijā. Karalisks, taisīts no smaga, eleganta papīra, vai romantisks, ar jūsu smaidošo fotogrāfiju, – kāzu ielūgums vēl ilgi pirms pašiem svētkiem uzdod tiem toni. Oksana Solnceva strādā pasākumu poligrāfijas jomā vairāk nekā 15 gadus un var atbildēt uz 1000 jautājumiem par to, ko rakstīt kāzu ielūgumā, kad tos dalīt, cik laicīgi tos dot.

  Kontaktpersona: Oksana Solnceva
  +371 29897005
  orders@oksanasolnceva.lv
   www.oksanasolnceva.lv
  IG link: solnceva.oksana.poligrafija
  FB link: OksanaSolncevaPoligrafija
 • Kristīne Frolova - INDIVI | Laulību gredzeni
  NDIVI – juvelierizstrādājumu kompānija, kuras spēkos ir piepildīt pārdrošākās klienta idejas un vēlmes. Īpašu nišu ir aizņēmusi saderināšanās un laulību gredzenu izveidē, ar rūpību un individuālu pieeju katram klientam piešķir “Mīlestībai formu”. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, un tajā pašā laikā, ievērojot labākās juveliermākslas tradīcijas, INDIVI garantē augstākās klases juvelierizstrādājumus ar paliekošu vērtību.
  Kontaktpersona: Kristīne Frolova
   +371 27266 999
  kristine@indivi.lv
  www.indivi.lv
  IG link: indivi_dimanti
  FB link: individimanti
 • Baiba Dreimane - Sandals Resorts | Kāzu svinību vieta okeāna krastā vai romantiska atpūta medusmēnesī.

  Sandals & Beaches astoņpadsmit kūrorti atrodas septiņās Karību salās. Oficiāla laulību ceremonija – okeāna krastā, greznā kapellā uz ūdens, kūrorta saliņā vai baznīcā. Izvēlieties sev visspiemērotāko, vai pat dodieties ceļojumā uz divām salām, piemēram, kāzas svinot Barbadosā, bet medusmēnesi –  Grenādas salā!

  Kontaktpersona: Baiba Dreimane
  +371 29478180
  bd@sandalsbeaches.lv
  www.sandals.com
  IG link: sandalsresorts
  FB link: sandalsresorts

Pasākuma partneri | kāzu speciālisti:

Atklāšanas dzēriens:

Kāzu dekorācijas un telpu noformējums – no grezna glamūra līdz vintage detaļām.

 • Save the date Event & Wedding Agency

  Kāzu aģentūra “Save The Date” uzņemsies visas smalkas nianses Jūsu kāzu vai citu īpašu pasākumu dekorēšanā. Mūsu komanda atbrīvos Jūs no visam rūpēm un raizēm, radīs Jūsu individuālo kāzu stāstu, pārdomātu līdz sīkumiem un atšķirīgu no visiem pārējiem. Mūsu pamatnostādne – kvalitatīvi paveikt savu darbu un padarīt Jūsu kāzas neatmirstamās nozares jaunākajās tendencēs. No Jums tiek prasīts vissvarīgākais – Jūsu uzticēšanās un gatavība būt ar mums vienā frekvencē.

  Kontaktpersona: Katya Caryova
  + 371 20070293
  info@savethedate.lv
  IG link: savethedate.lv
  FB link: SaveTheDateAgency.lv

  P
  asākumu partneri:
  MOOD LUX:
  IG link: moodluxcandels
  FB link: moodluxcandels
 • Ideju Aģentūra

  Ideju aģentūra ir radoša komanda, kas spēj  jebkuru vietu un lietu pārvērst svētkos!
  Svinēt dzīvi un svinēt mīlestību ir moto, kas ar smaidu liek mums katru dienu radīt jaunu skaistumu un jaunu prieku! Viss ir sajūtās. Atliek vien tvert katru mirkli...
  Mūs nebiedē tāli izbraucieni,specifiskas konstrukcijas un zaļumu un ziedu izaicinājumi. Cenšamies nodrošināt plašāko pakalpojumu klāstu, ko ražojam un veidojam paši. Sākot ar ielūgumu izgatavošanu, to nestandarta interpretāciju, plastikāta lietu veidošanu, floristiku un beidzot ar kāzu dienas pilnu noformēšanu.

   
  Kontaktpersona: Andra Lapsa
  (Tālr. ikona) +371 26541966
  info@idejuagentura.lv
  www.idejuagentura.lv
  IG link: idejuagentura
  FB link: idejuagentura

  P
  asākumu partneri: 
  GREZNU TRAUKU NOMA:
  IG link: greznutraukunoma
  FB link: nebbioloevents

  BEST EVENTS:
  IG link: bestevents.lv
  FB link: bestevents.lv

Fotokabīne

Kāzu saldumi:

 • Kukuchef

  Kukuchef ir neliela ģimenes konditorejas studija, kur dzimst svētki! Savā darbā mēs savienojam mākslu un mājas kūku garšu, izmantojot tikai dabīgus produktus pildījumiem un aktuālās tendences kūku noformēšanā. Kāzu kūkām ir īpaša nozīme mūsu darbā, mēs būsim pagodināti radīt jūsu sapņu kūku un nogādāt to līdz svētku galdam. Kūkas ir mūsu mīlestība ar ko mēs labprāt dalīsimies ar Jums!

  Kontaktpersona: Karīna Gorjuna
  +371 26178051
  info@kukuchef.lv
  IG link: kukuchef_riga
  FB link: kukucheflv

Photo sasch.me