Blog

Kāda bija kāzu mode 2019. gadā? Kāzu modes tendences 2020. gadā.

01.03.2020

“Laiks atskatīties un apkopot 2019. gada kāzu modes tendences. Iepriekšējā sezonā ievēroju vairākus dominējošos elementus starp kāzu kleitām, kas izvēlētas salonā “6. Septembris”, saka salona īpašniece Aija Nagle. “Ja iepriekšējās sezonas tendences nāktos raksturot divos vārdos, tie būtu – greznība un dabiskums.”

1. Bēšā nokrāsas

2019. gadā mūsu līgavas visvairāk izvēlējās vieglas un gaisīgas kleitas dažādos smilškrāsas toņos. Miesas krāsas kleita rada dabisku un mierīgu tēlu, kas līgavai liek justies ērti. Tā izceļ skaistumu sejas vaibstos, kā arī ļauj veidot spilgtus akcentus, izmantojot aksesuārus. Šī iemesla dēļ, bēšā krāsa ir tik populāra gan pazīstamu dizaineru un viņu pielūdzēju vidū, gan starp sievietēm, kas neseko modes tendencēm, bet ir apveltītas ar labu gaumi.

2. Mežģīnes

Kāzu salona “6. Septembris” līgavas bieži izvēlējās tērpus no mežģīnēm, kas ne tikai izskatās izsmalcināti un viegli drapējas, izceļot sievietes figūras skaistumu, bet arī veiksmīgi kombinējas ar citiem materiāliem. Tāpēc gadu no gada dizaineru Katya Katya un Modeca kolekcijās sastopami grezni kāzu tērpi ar mežģīņu piedurknēm, dažādiem mežģīņu elementiem, kā arī kleitas, kas pilnībā veidotas no šī krāšņā materiāla. Viena no spilgtākajām 2019. gada tendencēm ir Chantilly mežģīnes, kas izšūtas ar zīda diegu smalku ziedu formā un ir patīkami mīkstas. Tērps no šīm mežģīnēm izskatās neizsakāmi eleganti.

3. Bohēmiskais stils

Šī stila tērpi piestāv visiem neatkarīgi no ķermeņa uzbūves, auguma vai vecuma. Bohēmisko stilu izvēlas līgavas, kas glamūra vietā sniedz priekšroku komfortam un brīvībai. Tas ļauj izskatīties krāšņi un justies ērti. Bohēmiskais stils ir pievilcīgs ar savu vieglumu. Šādas kleitas izskatās īpaši labi neparastās kāzu norises vietās – jūras krastā, senā pilī vai dārzā.  

Izmaiņas kāzu modē no sezonas un sezonu noris salīdzinoši lēni. Tādas tendences, kā izšūti audumi un kupli svārki, ir pieprasītas vienmēr. Kāzu modes tendences ir līdzīgas tām, ko var saskatīt tradicionālajās modes nedēļās, kas atspoguļo aktualitātes mūsu dzīvēs. Atšķirībā no valkāšanai gatavās modes, kāzu tēli vienmēr ir spilgtāki un tuvāki fantāziju pasaulei.

 

Kāzu modes tendences 2020. gadā

Neskatoties uz to, ka dažas no iepriekšējās sezonas kāzu modes tendencēm vēl joprojām ir aktuālas un pat ir kļuvušas par klasiku, piemēram garas, caurspīdīgas piedurknes un trīsdimensiju ziedu izšuvumi, 2020. gadā parādīsies vairāki jauni trendi. Modeca un Katya Katya 2020. gada kolekcijās dominē spīdums, dziļi dekoltē un bohēmiskais šiks. 

1. Spožums

Viena no pamata 2020. gada kāzu modes tendencēm ir spīdums un spīguļi. Spožo efektu var panākt dažādi – izmantojot pērlītes, akmentiņus, kristālus, fliterus u.c. Kleitas siluetu vēlams izvēlēties vienkāršu un elegantu, tēlu papildinot ar minimāliem un atturīgiem aksesuāriem. Šāda kāzu kleita līgavu var pārvērst par īstu zvaigzni, uz kuru gribas skatīties stundām ilgi.    

2. Dziļš dekoltē un caurspīdīgums

Dziļš V formas kakles izgriezums modē ir joprojām. Daudzi kāzu dizaineri izmanto neredzamu auduma sietiņu, lai V formas izgriezumu varētu veidot līdz pat vidukļa līnijai, radot sevišķi juteklisku tēlu. 

Caurspīdīgums ir aizrāvis arī kāzu modi. Le Papillon by Modeca un Randy Fenoli Bridal kolekcijās jau ierasts redzēt tā saucamās “kailās” kleitas, tomēr šogad korsetes un caurspīdīgi topi sastopami gandrīz visu dizaineru kolekcijās. Kā arī pievērsiet uzmanību komplektiem, kurus veido svārki no vienkrāsaina zīda vai mikado zīda un caurspīdīgi, izšūti bodiji – šādu bodiju varēsiet valkāt arī pēc kāzām.

3. Bohēmiskais šiks

Bohēmiskā šika kleitas ir ērtas un krāšņas – kupli, daudzkārtaini svārki, Swarovski kristāli, izšuvumi, mežģīnes, maigi toņi un volāni. Piestāvēs gan grezni apmetņi, gan smalkas šalles. Šis stils lieliski atspoguļo sievietes romantiskumu, sapņainumu un tiekšanos pēc mīlestības. Šajā sezonā aktuālas būs kleitas ne tikai ziloņkaula, bet arī smilšu krāsas toņos.

 

Mēs vienmēr iesakām izvēlēties savu sapņu kleitu pēc personīgās gaumes un sajūtām. Ieklausieties, ko saka jūsu sirds – tā var palīdzēt pieņemt pareizo lēmumu.