Blogs

Kāzu salona 6. Septembris stilisti sniedz padomus, kā kleitai sniegt otro elpu

01.09.2020

Ko darīt ar kleitu pēc kāzām?

Praktiski padomi

Kāzas – vieni no svarīgākajiem svētkiem sievietes dzīvē. Uzvelkot kāzu kleitu, piepildās katras sievietes jau bērnībā izsapņotā fantāzija. Šajā dienā visam ir jābūt ideāli, tāpēc kāzu tērpa izvēle prasa daudz laika un spēka. Vairums līgavu ir māņticīgas un uzskata, ka kāzu tērpu nepieciešams glabāt, lai laulība neizjuktu. Kāzu salona 6. Septembris stilisti sniedz padomus, kā kleitai sniegt otro elpu.

Cik gan patīkami ir pārskatīt kāzu fotogrāfijas, ar smaidu atceroties savu vislaimīgāko dienu! Katra līgava ir visskaistākā, un daudzas savu tērpu pacietīgi glabā visu dzīvi ar domu to uzvilkt vēl kādos svētkos. Lai kleita saglabātu savu sākotnējo izskatu un vēl ne reizi vien iepriecinātu savu valkātāju, nepieciešams ievērot pāris vienkāršus ieteikumus, kā pareizi glabāt kāzu kleitu mājas apstākļos.

Tīrīšana.

Vispirms nepieciešams iztīrīt traipus, kas varētu būt radušies kāzu svinību laikā. Vislabāk izmantot kvalitatīvas ķīmiskās tīrītavas pakalpojumus, un šo uzdevumu neatlikt uz pārāk ilgu laiku. Pajautājiet padomu konsultantiem kāzu salonā, kurā iegādājāties savu kleitu – viņi noteikti spēs jums ieteikt vislabākos profesionāļus.

Defektu novēršana

Kāzu svinību laikā var notikt dažādas ķibeles. Tikai nesatraucieties, ja kleitā parādījies caurums – pieredzējušas kāzu kleitu šuvējas noteikti būs spējīgas paveikt brīnumu. Jebkurus radušos tērpa defektus ir iespējams novērst, lai kleitu padarīt kā jaunu. Ja neesat pārliecināta, kam uzticēt tik smalku uzdevumu, jautājiet ieteikumus salonā, kurā iegādājāties savu kāzu kleitu.

Uzglabāšana

Tīru kleitu nepieciešams pareizi uzglabāt. Kleitu nevajadzētu glabāt polietilēna maisā, jo šādi audums var sadzeltēt. Labāk izvēlēties apģērbu maisu no bieza auduma. Tas aizsargās tērpu no gaismas ietekmes un sadzeltēšanas. Šādi kleitu būs ērti glabāt skapī.

Otrā elpa

Lai pēc pirmā iznāciena kleita skapī nekrātu putekļus, iesakām apakškleitu izvēlēties citā tonī, piemēram, tumšākas krāsas. Tādu kleitu varēsiet uzvilkt vismaz reizi gadā – savā kāzu jubilejā. Šādu unikālu apakškleitas krāsas izvēli piedāvā pasaulē atzītais zīmols Katya Katya London. Bieži vien līgavas izvēlās savu kāzu kleitu pāršūt, lai tā būtu valkājama ikdienā. Piemēram, kāzu kleitu var saīsināt līdz kokteiļkleitas garumam. Tāpat no kāzu kleitas var izveidot topu un svārkus, ko iespējams valkāt atsevišķi.

Nebaidieties kāzu kleitu kombinēt ar Casual apģērba stila elementiem. Tie lieliski papildina viens otru un, izvēloties pareizos aksesuārus, brīnišķīgi izskatīsies jebkurā ballītē.

Saglabāt par piemiņu

Ja gadījumā izvēlēsieties savu kāzu kleitu saglabāt, atcerieties, ka katru gadu varat to uzvilkt kāzu gadadienas fotosesijā.