Blogs

Kā izveidot dabisku līgavas tēlu?

19.01.2021

Līgavas tēls ir stāsts par raksturu, skaistumu un sievišķību. Un ja sezonas krāsu nosaka Krāsas institūts Pantone, bet pasaules dizaineri aktuālus kleitu siluetus, tad kāzu modē viens trends paliek nemainīgs – tērpam jāakcentē jūsu dabisku skaistumu. Kāzu salona «6. Septembris»  īpašniece stāsta par mūsdienīgas līgavas tēla galvenām sastāvdaļām, kas tiecas dabiskumam un minimālismam.

Kāzu tērps

Pārslogoti tēli šodien nav modē: mūsdienu līgava ir dabiska un eleganta. Kleitas ar stingriem kupliem svārkiem paliek otrajā plānā, savukārt arvien populārāki kļūst viegli, gaisīgi, dažādu krāsu tērpi no dabīgā zīda, šifona un mežģīnēm.

Individualitāte un drosme tiek atbalstītas: 2021.gadā nevienam neliksies dīvaini, ja kāzu ceremonijā būsiet sniegbaltā bikškostīmā vai kombinezonā.

Meikaps

Dabiskai līgavai – dabiskais meikaps. Tas ir modē jau vairākus gadus – tā ir dabīga sējas krāsa un tīra āda, viegls sārtums, pieklusinātu toņu ēnas, smalkas skropstu līnijas un lūpu krāsa, kas akcentē jūsu lūpu dabisko toni. Spilgts meikaps, protams, var būt piemērots nestandarta koncepcijas ceremonijai, taču, ja jūs esat līgavas lakoniskā tēla cienītājs, mēs iesakām izmantot pieklusinātus un pasteļtoņus, atsakoties no spīdumiem un mākslīgām skropstām, lai arī cik dabiski tās izskatās.

Frizūra

Zemā cope ir kļuvusi par vienu no populārākiem matu veidošanas kāzu stiliem. Bet neviens neaizliedz iet pie altāra ar izlaistām lokām vai matiem, kas sapīti bizē. Galvenais noteikums - matu veidojumam nevajadzētu izskatīties tā, it kā stilists to pucētu četras stundas, pat ja tas tiešām tā arī bija. Vieglums un pat nedaudz nekārtīgums frizūrā, skaisti akcentēta dabiskā matu struktūra un, protams, nevainojama harmonija ar jūsu tērpu, apaviem un aksesuāriem - tās ir galvenās panākumu atslēgas.

Kurpes

Izvēlieties lakoniskus apavus, kas izgatavoti no viegliem dabīgiem materiāliem: bez spīdīgiem akmentiņiem, bez augstām platformām, bez zīmējumiem un citiem pretencioziem dekoratīviem elementiem. Tajā pašā laikā apavu pārim pilnībā jāatbilst jūsu tēlam un pasākuma stilam - ideālā gadījumā, ja tās ir harmonijā ar kāzu ziedu pušķi vai meikapa toņiem. Un, protams, kurpes jāizvēlas maksimāli ērtas: jāpacenšās tās iepriekš panēsāt un noteikti jāparūpējas par ērtiem maiņas apaviem. Mēs visi zinam, ka skaistums prasa upurus, taču noteikti ne jūsu kāzu dienā.

Rotas.

Meiteņu labākie draugi, ka zināms, ir dimanti, bet ir svarīgi, lai tie nepārslogotu jūsu tēlu un saskan ar kāzu stilistiku. Pat ja jūsu lādītē ir vairākas skaistas rotas, pārāk daudz vilkt nav vērts, savādāk jūs riskējiet pārslogot jūsu tēlu ar liekām detaļām un zaudēt tā vēlamā viegluma sajūtu.

Kāzu salona «6. Septembris» stilisti vienmēr palīdzēs jūsu tēla īstenošanā un ieteiks atbilstošu profesionālu meistaru.