Blogs

6. PADOMI, Kā sagatavoties kāzu kleitas pielaikošanai

30.04.2021

Kāzu kleitas pielaikošanu var salīdzināt ar svinīgu rituālu, kur kāzu salona 6.Septembris stilisti cenšas radīt īpašu atmosfēru, padarot šo dienu par īstiem svētkiem. Kāzu kleita ir īpaša kleita sievietes dzīvē, taču daudzas līgavas atzīst, ka izdarīt vienu izvēli starp skaistākajām kleitām, nebūt nav tik viegli. Tāpēc mūsu stilisti atklās pavisam vienkāršus, bet neticami praktiskus padomus, kas palīdzēs sagatavoties ceļojumam uz kāzu salonu.

LAIKS

Veltiet kāzu kleitas pielaikošanai pietiekami daudz laika, visbiežāk pielaikošana aizņem vismaz stundu, necenšaties kāzu salona vizīti iespraust savā laika plānotajā, starp svarīgām tikšanām, pusdienu pārtraukumā, vai starp citiem svarīgiem ikdienas uzdevumiem. Kāzu kleitas pielaikošana steigā draud ar velti iztērētu laiku. Padariet šo notikumu par  īpašu, piesakieties uz pielaikošanu atvēlot tam pietiekami daudz laika.

MAKE-UP

Nāciet uz pielaikošanu bez grima, vai arī izmantojiet grimu pēc iespējas mazāk. Kleitas no dizaineru kolekcijām ir izgatavotas no dārgiem audumiem, kas prasa rūpīgu kopšanu. Lai uz tām neatstātu lūpu krāsas vai tonālā krēma pēdas, stilisti iesaka ierasties bez kosmētikas. Ja plānojat apmeklēt salonu pēc aizņemtas darba dienas, paņemiet līdzi savu iecienīto kosmētikas noņēmēju un kokvilnas spilventiņus kosmētikas noņemšanai.

MATU AKSESUĀRI

Ja pirms kleitas pielaikošanas Jums ir vīzija par savu līgavas tēlu un kāzu stilu, kāzu kleitas pielaikošanas dienā mēģiniet izveidot līdzīgu matu sakārtojumu (savākti mati copē, izlaistas vijīgas cirtas vai gaisīgas lokas saspraustas sānos). Tas, kā nekas cits, palīdzēs izveidot līgavas koptēlu jau pielaikošanas laikā, kā arī palīdzēs izvelēties kleitu, plīvuru un citus aksesuārus, harmoniskam un vienotam tēlam.

Ja tomēr līgavas tēla izveides starta punkts sākas ar kāzu kleitas izvēli un konsultāciju ar salona stilistiem, eksperti uzsver, ka līgavas komforts ir pats svarīgākais kleitas pielaikošanas laikā. Kāzu salona 6. Septembris stilisti iesaka sakārtot matus copē, izmantojot matadatas, nepieciešamības gadījumā, līgava varēs izlaist matus un novērtēt līgavas koptēlu arī ar vaļīgam cirtām.

APAKŠVEĻA

Ideāla apakšveļa jebkuras kleitas pielaikošanai ir vienkrāsaina, miesas krāsas apakšveļa bez vīlēm. Piekritīsiet, ka viegla mežģīņu kleita zaudēs savu šarmu un pievilcību, ja caur to būs redzamas melnas vai citas spilgtas krāsas apakšveļas detaļas.

KURPES

Ja laikā, kad izvēlaties kleitu, kāzu kurpes jau ir iegādātas, noteikti ņemiet tās līdzi. Katrai  sievietei ir savs kurpju papēžu augstuma komforta zona, vislabāk ir paņemt kurpes ar tādu papēžu augstumu, kuru Jūs izvēlēsieties arī kāzu ceremonijai, tādejādi salona darbinieki spēs pielāgot pareizu kleitas garumu. Ja sapņu pāris vēl nav skapī, kāzu salonos vienmēr jūs atradīsiet paredzētu kurpju pāri pielaikošanai.

ATBALSTA GRUPA

Cik cilvēku - tik viedokļu! Pieredze rāda, ka atšķirīgs draudzeņu vai radinieku viedoklis var atturēt līgavu no savas sapņu kleitas iegādes. Pieaiciniet uz pielaikošanu pēc iespējas mazāk cilvēku. Salona stiliste paskaidro šo ieteikumu ar to, ka, pielaikojot dažādas kleitas, līgavai jāklausās tikai sevi, tādejādi, viņa noteikti izvēlēsies kleitu, kas viņas sirdī skanēs vairāk nekā citas, un tas ir pats svarīgākais. Tomēr tik svarīgam pasākumam ir svarīgs atbalsts, kleitas iegādi var salīdzināt ar svētkiem, kur mīt prieks, saviļņojums, kas pārpilda sievietes ar patīkamām emocijām, ar šo dienu mēs noteikti iesakām dalīties ar vistuvāko draudzeni vai mammu, noteikti viņas jutīsies pagodinātas, un pazīstot jūs vislabāk no visiem, sniegs labāko atbalstu - perfektas kazu kleitas izvēlē.

Svarīgi - redzot kleitu internetā un katalogos, jūs novērtējat tās stilu, audumu, krāsu un detaļas. Savukārt pielaikojot kleitu, jūs tajā novērtējat sevi. Kādu iespaidu uz jums atstās attēls spogulī, pirmkārt, atkarīgs no jūsu pašsajūtas un garastāvokļa. Pirms salona apmeklējuma uzlādējiet sevi ar pozitīvām emocijām. Laba oma, tuvāko sieviešu atbalsts, patīkama un profesionālā apkalpošana un nevainīga, dzirkstošā Prosecco glāze pielaikošanas laikā, noteikti padarīs šo dienu par patīkamu un neaizmirstamu notikumu Jūsu dzīvē.

Photography Lūcija Rošāne