Blogs

Modern bride. Ko nozīmē būt mūsdienīgai līgavai?

28.04.2022

Modern bride (no angl. ‘’mūsdienu līgava’’) – jauns virziens kāzu modē, kura galvenā ideja ir pilnīgā brīvība un atteikums no stereotipiem līgavas tēlā. Kopā ar stilistiem un kāzu fotogrāfi Dianu Bond, esam iedziļinājušās tēmā un salikām 3 uzskatāmus tēlus. Izpētiet, bet atcerāties, ka modern bride – tas ir ne tikai par drēbēm un aksesuāriem, bet pirmām kārtām par dvēseles stāvokli un savu nestandarta redzējumu.

Modern bride nebaidās spēlēt uz kontrastiem: te, baltās lakoniskās kleitas no Modeca brenda esam papildinājuši ar vieglu smalku melnu cepurīti no zīda fatīna un gariem melniem cimdiem. Mēs neesam nobijušās no melnās krāsas un akcentējošiem aksesuāriem, jo tieši pateicoties tiem, tēli sanāca tik izteiksmīgi. Katrai detaļai jāizskatās harmoniski, tāpēc klasisku rožu un peoniju vietā līgavas pušķī izmantojam aktuālus šajā sezonā kokvilnas zariņus.

‘’Minimalisms kļuva par valdošu tendenci pēdējos kāzu sezonos. Pārsteidzoši un interesanti, ka laikā, kad pieejams un atļauts ir gandrīz viss, kad meitenes var neierobežot sevi ar tradīcijām un paražām, viņas pēkšņi atsakās no greznības un kupluma, par labu vienkāršībai un lakoniskumam’’, stāsta kāzu salona stiliste Jeļena.

Ja greznības vietā jūsu priekšroka ir vienkāršībai un lakoniskumam, ja vēlaties atrast smalku un skaistu kāzu kleitu, minimalisms – stils, uz kuru jāliek likmes. Šis ir jauns virziens kāzu modē, kas paliek aizvien pieprasītāks. Šodien trendā ir dabiskums un dabiskais skaistums. Līgavas, kas īsteno šis īpašības savā veidolā, izskatās satriecoši.

Pirmajā acu uzmetienā, var likties, ka dēļ spilgtu detaļu un akcentējošu elementu trūkuma, kāzu kleitas minimalistiskajā stilā veido garlaicīgu un vienkāršu tēlu, bet tas neatbilst patiesībai. Arī bez hipūra, volāniem, kupliem svārkiem un izšuvumiem var izveidot skaistu tērpu. Šis ir tas gadījums, kad līgava rotā kleitu, nevis otrādi. Pirmajā plānā iznāk ne greznais tērps, bet līgavas uzvedība un manieres, ieturēts meikaps, stingrā frizūra, neuzkrītošie aksesuāri. Akcents tiek novirzīts no sekundāra uz svarīgu, ļaujot novērtēt īstu līgavas skaistuma un momenta svinīgumu.

‘’Jau pirmajā pielaikošanas laikā, jūs pamanīsiet, ka minimalistiski tērpi, ne vienmēr nozīmē stingru piegriezumu. Atkarībā no Jūsu vēlmēm un auguma īpatnībam, var izvēlēties kā pieguļošu, tā arī brīva piegriezuma kleitu. Svarīgākais, lai tas netiktu apgrūtināts ar detaļām’’,- piebilst Jeļena.

Jaunā seksualitāte – pilnīgs pretstats vulgaritātei. Jā, šeit ir caurspīdīgums un dziļie izgriezumi, bet tas ir par stilu, gaumi un pašizspausmi. Steriotipiem par to, kā jāizskatās līgavai ir uz visiem laikiem jāpamet čats, tikai tad jūs būsiet īstā ‘’modern bride’’ – brīva, laimīga un valdzinoša.

‘’Mēs vēlamies, lai mūsu līgava būtu pēc iespējas dabiskāka, justos komfortabli un viegli, nekas nedrīkst ierobežot viņas kustības un traucēt izbaudīt momentu. Kāzu salona ‘’6.Septembris’’ kolekcija – tas ir kāzu kleitas sievietēm, kas ar viegluma sajūtu izturās pret kāzu ceremoniju, tāpēc arī tēlus izvēlas ne pārāk krāšņus, bet tajā pašā laikā īpašus’’, stāsta salona dibinātāja Aija Nagle.

Be brave! Nebaidieties izskatīties izaicinoši, garlaicīgi, dīvaini, smieklīgi, seksīgi, vieglprātīgi vai pārāk nopietni. Būt pašam nav kauns, būt patiesam pret sevi un savu gaumi nav biedējoši.

«6. Septembris» — tas ir par brīvību un patiesām jūtām, vienkāršo un pašu svarīgāko.