Blogs

Mūsdienu līgava 2022 gadā. Kas viņa ir?

21.06.2022

Drosme, apzinātība, atklātība - šis aktuālas tendences nosaka jaunus dzīves un kāzu svinību noteikumus.

Tradīcijas seko mums jau sen, bet mēs vairs neredzam tām jēgu.

Līgavas pucēšana, oficiāla reģistrācija ar radiem, ceremonija ar arku, balta kleita un plīvurs, līgavas pušķis, konkursi, viesu tosti, uguņošana. Padomājiet par katru populāru kāzu tradīciju un atbildiet sev - vai tas ir par jums? Ja nē, tad atmetiet tās vai arī izdomājiet savas, jaunās tradīcijas.

Individualitātes un līdz ar to arī plaģiāta tēma, iespējams, ir viena no šī brīža aktuālākajām problēmām kāzu industrijā. Mūsu uzdevums ir rakstīt ne tikai par acīmredzamām tendencēm, bet arī nedaudz paredzēt nākotni, iedvesmot kaut kam jaunam. Jūsu unikalitāte, individuālā gaume un patiesie sapņi – tieši tas palīdzēs nepazust citu līgavu fonā.

 

Savs rokraksts

Tendence ir drosme, individualitāte un autentiskums. Ja vēlaties, lai jūsu kāzu tēls būtu moderns un unikāls, tam vajadzētu būt “par jums”.

Atcerieties, kāds meikaps vai stils raksturo jūs ikdienas dzīvē un balstieties uz to, lai pievienotu līgavas tēlam savu rokrakstu. Varbūt draugi jūs nevar iedomāties bez smalki uzvilkta lainera uz acīm?

Uzvilciet to savās kāzās. Vai jums patīk sarkanā lūpu krāsa? Tā jau sen netiek uzskatīta par kaut ko aizliegtu līgavām.

Aizmirstiet noteikumus un dariet to, kas jums patīk.

 

Visdabiskākais sejas tonis

Acīmredzamā, bet, visticamāk, vissvarīgākā kāzu skaistuma tendence: jo gaišāks un dabiskāks izskatās sejas tonis, jo modernāks izskatās jūsu kopējais tēls.

Lai gan līgavas grimam ir jābūt noturīgam un labi jāizskatās no rīta līdz pēdējai uguņošanas raķetei, 2022. gadā tas vienkārši nevar būt biezs un pamanāms.

Mūsdienās ir modē neslēpt vasaras raibumus un dzimumzīmes zem tonālā krēma slāņa, svarīgi ir palikt uzticīgam sev un izskatīties apmēram tāpat kā parastajā dzīvē – varbūt nedaudz svaigāk.

 

Līgavas tēli

Ja jūs vēlaties būt patiešām moderna līgava, tad jums jāzin taisnība – tikai skaista baltā kleita un ideāls meikaps nevienu vairs nepārsteigs.

Lai cik skaista būtu jūsu kleita, lai cik rūpīgi būtu zīmētas acu kontūru līnijas, klasisko līgavu izsmalcinātie romantiskie tēli vairs nav modē.

 

Īsi mati, tādi kā tie ir

Iepriekš šķita, ka līgavai jāizskatās vieglai un romantiskai, ar garām lokām vai akurāti safrizētiem matiem zem plīvura.

Bet, ja jums ir īsi mati, kurus vēlaties redzēt nedaudz nevīžīgus un moderni nekārtīgus, nemainiet savu stilu kāzu dienā.

Atstājiet īso matu griezumu, kā savu odziņu un palūdziet stilistam to vienkārši uzsvērt ar teksturējošiem aerosoliem vai vieglu pūderi apjomam.

 

Vienkārša zīda kleita vairs nestrādā.

Minimālisms pamazām piekāpjas sarežģītākiem tēliem.

Zīda kleita, protams, ir skaista, taču jaunajā sezonā vēlētos tai pievienot interesantas detaļas, padarīt tēlu savdabīgāku. Apvienojiet to ar puscaurspīdīgu, mirdzošu taisna piegriezuma kleitu vai papildiniet izskatu ar spīdīgu somiņu un neparastām rotaslietām, nevis tikai ar pērļu auskariem.

 

Mini garums

Ļoti īsas kāzu kleitas tika uzskatītas par ekstravagantu retumu, taču 2021. gadā pēkšņi pārplūdināja mūsu instagramus ne-ceremoniālās reģistrācijas un kāzas divatā. Mini kleita vienmēr ir drosmīga, spilgta, nepiespiesta un ar raksturu, kas vienlaikus iekļaujas visās kāzu modes tendencēs. Protams, šī iespēja nebūs piemērota visām, taču modes dāmas noteikti varēs to izspēlēt koši – nereti tas tiek panākts ar stilīgu apavu palīdzību, kas parasti slēpjas zem klasiskām kleitām līdz grīdai.

 

Dimanti un viss, kas mirdz

Ak, cik daudz mirdzuma un spīduma mūsu acīm būs jāpacieš šajā sezonā. Jā, pat vairāk nekā agrāk. Mēs visas esam mazliet žagatas, un tagad te vēl ir visas šīs somiņas, kleitas, apavi, rotaslietas.

 

Nebanāli apavi

Meklējiet nebanālus modeļus, kurus vēl neesat redzējuši modes blogu autoros vai kuri ir parādījušies tikai nesen un vēl nav kļuvuši populāri.

Rīgā nav daudz vietu, kur var atrast ko interesantu, tāpēc dodieties uz Farfetch vai MatchesFashion un paskatieties, cik daudz skaisti apavi tur ir.

 

Spilgtas detaļas un putnu spalvas.
Tie piešķirs izskatam to individualitāti un autentiskumu, pēc kā modes līgavas tik ļoti tiecās. Var būt gan lakoniska kleita un klasiska buntīte, bet, tiklīdz tiek pievienots kāds košs aksesuārs, tērps mirdzēs jaunās krāsās, parādīsies raksturs un pievilcība. Iesakām pievērst uzmanību izsmalcinātajām rokassomiņām, kas izgatavotas no dabīgām strausa spalvām, jo spalvas iekaroja mūsu sirdis un to palika tik daudz apkārt, ka varētu šķist, ka mums visiem tūlīt jau apniks. Bet nē! Tikai daži modes zīmoli un visizsmalcinātākās līgavas var atļauties šādu greznību. Līdz ar to šī tendence ļoti lēni iesūcas kāzu industrijā un vēl ilgu laiku nepaliks garlacīga.

 

Vienkāršs plīvurs

Jebkuri izmēri, aizkustinošākie un amizanti uzraksti, neparasti izšuvumi, toņi un pat dekorācija ar kristāliem un pērlēm – izvēle ir milzīga. Bet vismodernākais šī gada variants solās būt visvienkāršākais – lakonisks, īss plīvurs bez mežģīnēm un izšuvumiem, kuru līgava uzvelk tikai uz ceremoniju.

 

Izgriezumi negaidītajās vietās

Pat nelūdziet mums uzskaitīt visas vietas, kur kleitas izgriezums izskatīsies "negaidīti". Teiksim tikai vienu: ar dziļu dekoltē un svārku augstu izgriezumu jūs vairs nepārsteigsiet nevienu, un varbūt pat liksiet vilties. Tādas ir tendences.

 

Lielas vintage rotaslietas

Vintage kleitas šosezon - nē, bet vintage rotaslietas - jā. Mēs noskatījāmies šo tehniku no modes stilistiem. Vintage stila rotaslietas izskatās dārgas, taču maksā daudz mazāk nekā dimanti. Var uzvilkt tikai dzeltenā zelta lielus auskarus, vai arī papildināt tos ar sarežģītu un apjomīgu kaklarotu.

 

Lai izskatītos moderni, jums ir jāizceļas no pūļa un jādara tas savā veidā, parādot individualitāti. Radošums, drosme un ļaušana sev iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, iet tālāk un skaisti pārkāpt citu cilvēku noteikumus – tā ir galvenā tendence, kas atšķir 2022. gada moderno līgavu.