-->

Par mums

“6. Septembris” ir unikāls kāzu modes salons, kas ir izveidots ar mērķi pulcētu vienuviet visas labākās un būtiskākās tendences, kas šobrīd pastāv kāzu modes pasaulē.

Atverot durvis 2016. gadā, kāzu salons “6. Septembris” jau pārliecinoši ieņem vadošo vietu Baltijas kāzu industrijas profesionāļu vidū.
Mūsu mērķis ir sekot līdzi aktualitātēm, attīstīt kāzu modes jomu Latvijā un kļūt par kāzu modes centru, kur sabrauc laimīgas un stilīgas līgavas no visas Eiropas.
Kāzu salona dibinātāja Aija Nagle vēlas, lai kāzu salona “6. Septembris” līgavas būtu visskaistākās un laimīgākās, jo kāzu salona komandai katras kāzu kleitas izvēle ir neticami svarīgs un aizraujošs process.

Kāzu salona “6. Septembris” profesionālie konsultanti  ar mīlestību palīdzēs Jums izvēlēties kāzu kleitu, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un tēla individuālās iezīmes, kā arī palīdzēs izveidot stilīgu un unikālu tēlu.

Ekskluzīva kāzu tērpu izvēle un plašs izsmalcinātu aksesuāru klāsts, lielisks serviss un atsaucīgs personāls pārvērtīs Jūsu kāzu kleitu izvēli par svētkiem.

lasīt vairāk

Kleitu šūšana

Kāzu salons 6. Septembris piedāvā individuālu kāzu kleitu šūšanu, kā arī iespēju iegādāties jebkuru no salonā pieejamajiem kleitu paraugiem. Visas salonā piedāvātās kleitas ir paraugi, kurus līgavas pielaiko,...

lasīt vairāk

Mūsu līgavas


lasīt vairāk

Iedvesmai

KRĀJUMU KLĪRENS | Atlaides līdz -70%

KATYA KATYA LONDON support to the NHS in Latvia

Paziņojums par kāzu salona darba kartību sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī!

Rīkojam Jūsu sapņu kāzas kopā | Kāzu svinībam 2021

lasīt vairāk

Kontakti

Tālr. +371 27766688
E-mail: info@septembris.lv
Web: www.septembris.lv

 

Pamatojoties uz LR Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas" izsludināšanu, kāzu salonā 6. Septembris visas pielaikošanas notiks tikai individuāli un pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālr.

+371 27766688 (Whats’app) vai rakstot uz e-pastu: info@septembris.lv

Aicinām izturēties atbildīgi un ievērot piesardzības pasākumus atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, saistībā ar Covid-19 infekciju.