Par mums

“6. Septembris” ir unikāls kāzu modes salons, kas ir izveidots ar mērķi pulcētu vienuviet visas labākās un būtiskākās tendences, kas šobrīd pastāv kāzu modes pasaulē.

Atverot durvis 2016. gadā, kāzu salons “6. Septembris” jau pārliecinoši ieņem vadošo vietu Baltijas kāzu industrijas profesionāļu vidū.
Mūsu mērķis ir sekot līdzi aktualitātēm, attīstīt kāzu modes jomu Latvijā un kļūt par kāzu modes centru, kur sabrauc laimīgas un stilīgas līgavas no visas Eiropas.
Kāzu salona dibinātāja Aija Nagle vēlas, lai kāzu salona “6. Septembris” līgavas būtu visskaistākās un laimīgākās, jo kāzu salona komandai katras kāzu kleitas izvēle ir neticami svarīgs un aizraujošs process.

Kāzu salona “6. Septembris” profesionālie konsultanti  ar mīlestību palīdzēs Jums izvēlēties kāzu kleitu, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un tēla individuālās iezīmes, kā arī palīdzēs izveidot stilīgu un unikālu tēlu.

Ekskluzīva kāzu tērpu izvēle un plašs izsmalcinātu aksesuāru klāsts, lielisks serviss un atsaucīgs personāls pārvērtīs Jūsu kāzu kleitu izvēli par svētkiem.

lasīt vairāk

Kleitu šūšana

Kāzu salons 6. Septembris piedāvā individuālu kāzu kleitu šūšanu, kā arī iespēju iegādāties jebkuru no salonā pieejamajiem kleitu paraugiem. Visas salonā piedāvātās kleitas ir paraugi, kurus līgavas pielaiko,...

lasīt vairāk

Mūsu līgavas


lasīt vairāk

Iedvēsmai

Ziemassvētku brīnumi! Tikai Decembrī!

Black Friday | 28.- 30.11

Wedding Planning by Aija Nagle | Kāzu organizēšana ir kā stāsts

Ekskluzīvās "Silk by Katya Katya" kolekcijas prezentācija

lasīt vairāk

Kontakti

Tālr. +371 27766688
E-mail: info@septembris.lv
Web: www.septembris.lv

 

Gaidīsim jūs ciemos mūsu kāzu salona Rīga, Mucenieku iela 7

Lūdzam iepriekš, pieteikties kāzu kleitu pielaikošanai, ņemot vērā, ka vienas pielaikošanas ilgums ir apmērām viena stunda.

Darba laiks: 

Otrdiena – Piektdiena: 11:00 – 19:00 
Sestdienās: 11:00 – 17:00
Svētdienā/Pirmdiena: Brīvs

 

Ziemassvētku brīvdienas.
No 22.12.19 līdz 6.01.2020 - Brīvs
...
Strādāsim tikai pēc iepriekšeja pieraksta.