Informācija

Līgavas sapņi piepildās kopā ar dizaineru kāzu salonu „6. Septembris”

01.05.2021

No 25. līdz 29. maijam kāzu salonā „6. Septembris” Vecrīgā, Mucenieku ielā 7, daiļā dzimuma pārstāvēm būs unikāla iespēja iegādāties ekskluzīvus tērpus kāzu svinībām ar atlaidi līdz 70%.

Sapnis laulāties vietējo modes dāmu iemīļotās kāzu kleitās no salona  ‘’6.septembris’’ kļūs par realitāti daudzām līgavām.

Grandiozajā salona 6. Septembris izpārdošanā tiks piedāvāti vairāk nekā 50 ekskluzīvu kāzu kleitu paraugi.

No 25. maijā salons ‘’6. Septembris’’ dos šīm sievietēm unikālu iespēju iegādāties greznas sapņu kāzu kleitas par neticami draudzīgām cenām. Atlaides līdz 70% būs spēkā kleitām no Nīderlandes zīmola Modeca Dutch Design un Katya Katya London.

Zīmols 6. Septembris dzimis Rīgā 2016. gadā. Piecu gadu laikā to iemīlēja Latvijā, Lietuvā un Igaunijā dēļ izsmalcinātiem modeļiem un unikāliem ar roku darinātiem izšuvumiem.

‘’6. Septembris’’ lielu uzmanību pievērš ekoloģijas problēmām un ievēro saprātīga un videi draudzīga patēriņa filozofiju. Mūsu pārstāvētie zīmoli veido izstrādājumus nelielā skaitā, galvenokārt katram klientam individuāli.

‘’6. Septembris’’ - tas ir par brīvību un patiesām izjūtām, vienkāršību un svarīgāko.

Salona pārstāvji iesaka pierakstīties uz kāzu kleitu laikošanu jau iepriekš, lai pienācīgi izbaudītu šo īpašo procesu. Kāzu salons ‘’6. Septembris’’, Mucenieku iela 7 (tālr. +371 27766688; info@septembris.lv).

6. Septembris, bridal boutique rūpējas par jūsu drošību un atbildīgi seko visiem sanitārijas standartiem. Mēs regulāri veicam dezinfekcijas darbus, ka arī vēdinam savas telpas.

Svarīgi zināt:

*Vidējas akcijas cenas diapazonā no 600 līdz 1000 eiro;
*Pieejami izmēri no XS līdz XXL;
*Bez iepriekšēja pieraksta mēs, diemžēl, nevarēsim jūs apkalpot;
*Jūs varat pieteikt vizītes datumu un laiku kāzu salonā, pa e-pastu vai tālruni:
- Tālr. +371 27766688 (WhatsApp)
- E-mail: info@septembris.lv
* Pielaikošanas ilgums līdz 60 min;
* Lūdzam līdzi ņemt ne vairāk kā vienu personu;

Atgadinājam, ka visas pielaikošanas notiek individuāli un pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālr. +371 27766688  (Whats’app)